Prodajni centri Pevexa na blagdan rade po nedjeljnom režimu

Trgovački lanac Pevex objavio je da će njegovi prodajni centri na Dan domovinske zahvalnsoti raditi od 8 sati do 14 sati., kako inače 12 prodajnih centara rade nedjeljom

56
prodajni centri Pevexa

Trgovački lanac Pevex objavio je da će njegovi prodajni centri na Dan domovinske zahvalnsoti raditi od 8 sati do 14 sati. Tako inače 12 prodajnih centara rade nedjeljom, dok je nedavnom odlukom radna nedjelja ukinuta u preostalih 13 prodajnih centara.

Ostalim danima u tjednu, od ponedjeljka do subote, svih 25 centara Pevexa diljem Hrvatske radi od 7 sati ujutro do 21 sat navečer, uz odstupanje od pola satau u pojedinim centrima.

Trgovački lanac Pevex trenutno zapošljava oko 2000 ljudi u 25 prodajnih cenatra u 21 gradu diljem Hrvatske.

U priopćenju Pevex navodi da je satnica rada nedjeljom i blagdanom u njegovim prodajnim centrima 50 posto više nego običnim radnim danom.

Otvaranjem novog prodajnog centra u Vinkovcima početkom rujna ove godine, koji će se prostirati na gotovo 5000 četvornih metara, broj prodajnih centara Pevexa popet će se na 26.