A1 Hrvatska teži k individualnom pristupu beneficijama za zaposlene

A1 uveo je nove oblike materijalnog i nematerijalnog nagrađivanja te nove oblike fleksibilnih radnih aranžmana u skladu s potrebama zaposlenika. Za podržavanje balansa između privatnog i poslovnog života organiziran je vrtić za djecu zaposlenika

139
A1 Hrvatska
Marina Morić, rukovoditeljica ljudskih potencijala A1 Hrvatska, primila je certifikat Poslodavac Partner od Aleksandra Zemunića, člana Uprave tvrtke Selectio

Tvrtka A1 Hrvatska iz godine u godinu dokazuje svoju predanost kvaliteti upravljanja zaposlenicima pa je tako i ove godine potvrdila status Poslodavca Partnera tijekom analize i ocjenjivanja njenih HR procesa u sklopu projekta Certifikat Poslodavac Partner tvrtke Seletio.

A1 je pokazao da nastavlja s razvojem inovativnih praksi za upravljanje ljudskim resursima u skladu s potrebama zaposlenika i zahtjevnim tržišnim uvjetima. U A1 je prepoznata potreba za usklađivanjem praksi s novim tehnologijama te se uspješno nastavlja s digitalnom transformacijom pa je u postupku certifikacije posebno pohvaljen nastavak razvoja modela digitalnih i liderskih kompetencija, nastavak digitalne akademije te općenito digitalizacija procesa za upravljanje ljudskim resursima.

A1 Hrvatska kontinuirano ulaže u brigu za zaposlenike te su uvedeni novi oblici materijalnog i nematerijalnog nagrađivanja i novi oblici fleksibilnih radnih aranžmana u skladu s potrebama zaposlenika. Za podržavanje balansa između privatnog i poslovnog života, A1 nastavlja i s odličnom praksom organizacije vrtića za djecu zaposlenika. Također, tvrtka se ističe i raznim programima za podržavanje zdravlja i zdravog načina života te se kontinuirano organiziraju i društvena događanja za zaposlenike te njihove obitelji i djecu koja su odlično prihvaćena među zaposlenicima.

>>Fleksibilni oblici rada za bolji balans između privatnog i poslovnog života

Program edukacije za talentirane

Poseban naglasak se u tvrtki stavlja na edukaciju zaposlenika te je sukladno tome proširena ponuda edukacija za sve zaposlenike, posebno u smjeru razvoja digitalnih i voditeljskih kompetencija, te se nastavilo s razvojem talenata pa je program edukacija za talente dodatno proširen u skladu s najboljim praksama i globalnim trendovima.

“Ponosni smo na još jedno priznanje za izvrsnost u upravljanju ljudskim resursima. Benefite u obliku edukacija, razvoja kompetencija i uvođenja fleksibilnih oblika rada, uveli smo zbog potreba za razvojem poslovanja kompanije kao i zahtjeva zaposlenika. Svjesni smo kako sve više moramo ići prema individualnom pristupu beneficijama, a ne generalnom, te ćemo nastaviti uključivati zaposlenike u kreiranje mjera i procesa”, istaknula je Marina Morić, rukovoditeljica ljudskih potencijala A1 Hrvatska, kojaje primila certifikat Poslodavac Partner od Aleksandra Zemunića, člana Uprave tvrtke Selectio.

Trenutno su 62 nositelja Certifikata u Hrvatskoj, Albaniji, Austriji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Kosovu, Makedoniji, Njemačkoj, Rusiji, Sloveniji i Srbiji.